Orarul Fetelor la Republică

 

 

Campionatul Moldovei la Fotbal Feminin Liga Regionala Nord Ediția 2017-2018

Nr. Data Echipe U14 U16 Teren Ora
TUR
Etapa I
1 02.09.2017 ȘS Soroca – FC Rezina     Soroca 12.00
2 02.09.2017 ȘS Ocnița – FC Belceanka   Clocușna, rn.Ocnița 12.00
3 02.09.2017 ȘS Ungheni – FC Brătușeni   Ungheni 12.00
4 Moldova Mîndrești – libera    
Etapa II
5 09.09.2017 Moldova Mîndrești – FC Belceanka      Mîndrești 12.00
6 09.09.2017 FC Brătușeni – FC Rezina    Brătușeni 12.00
7 09.09.2017 ȘS Ocnița – ȘS Ungheni   Clocușna, rn.Ocnița 12.00
8 ȘS Soroca – libera    
Etapa III
9 16.09.2017 ȘS Ungheni – Moldova Mîndrești     Ungheni 12.00
10 16.09.2017 FC Rezina – ȘS Ocnița   Pripiceni-Răzeși 12.00
11 16.09.2017 ȘS Soroca – FC Brătușeni    Soroca 12.00
12 FC Belceanka – libera    
Etapa IV
13 23.09.2017 ȘS Ocnița – ȘS Soroca     Clocușna, rn.Ocnița 12.00
14 23.09.2017 Moldova Mîndrești – FC Rezina   Mîndrești 12.00
15 23.09.2017 FC Belceanka – ȘS Ungheni   Bălți, ȘSSF 12.00
16 FC Brătușeni – liberă    
Etapa V
17 01.10.2017 FC Rezina – FC Belceanka     Pripiceni-Răzeși 12.00
18 30.09.2017 ȘS Soroca – Moldova Mîndrești    Soroca 12.00
19 30.09.2017 FC Brătușeni – ȘS Ocnița    Brătușeni 12.00
20 ȘS Ungheni- liberă    
Etapa VI
21 07.10.2017 Moldova Mîndrești – FC Brătușeni      Mîndrești 12.00
22 07.10.2017 FC Belceanka – ȘS Soroca   Bălți, ȘSSF 15.30
23 07.10.2017 ȘS Ungheni – FC Rezina   Ungheni 11.00
24 ȘS Ocnița – liberă    
Etapa VII
25 14.10.2017 ȘS Soroca – ȘS Ungheni      Soroca 12.00
26 14.10.2017 FC Brătușeni – FC Belceanka    Brătușeni 12.00
27 14.10.2017 ȘS Ocnița – Moldova Mîndrești    Clocușna, rn.Ocnița 12.00
28 FC Rezina – liberă    
RETUR
Etapa VIII
29 21.10.2017 FC Belceanka – ȘS Ocnița     Bălți, ȘSSF 14.30
30 21.10.2017 FC Brătușeni – ȘS Ungheni   Brătușeni 12.00
31 21.10.2017 FC Rezina – ȘS Soroca   Pripiceni-Răzeși 12.00
32 Moldova Mîndrești – libera    
Etapa IX
33 28.10.2017 FC Rezina – FC Brătușeni     Pripiceni-Răzeși 12.00
34 28.10.2017 ȘS Ungheni – ȘS Ocnița   Ungheni 11.00
35 28.10.2017 FC Belceanka – Moldova Mîndrești   Bălți, ȘSSF 14.00
36 ȘS Soroca – libera    
Etapa X
37 04.11.2017 Moldova Mîndrești – ȘS Ungheni     Mîndrești 12.00
38 04.11.2017 ȘS Ocnița – FC Rezina   Clocușna, rn.Ocnița 12.00
39 04.11.2017 FC Brătușeni – ȘS Soroca   Brătușeni 12.00
40 FC Belceanka – libera    
Etapa XI
41 11.11.2017 ȘS Soroca – ȘS Ocnița      Soroca 12.00
42 11.11.2017 FC Rezina – Moldova Mîndrești   Pripiceni-Răzeși 12.00
43 11.11.2017 ȘS Ungheni – FC Belceanka   Ungheni 12.00
44 FC Brătușeni – liberă