Orarul Campionatului

Meciurile Tur

Turul I – 6 mai 2018, duminică

 

Nr. Echipa gazdă Scorul Echipa oaspete Ora Terenul Arbitru
1 Dacia Mateuți   Sporting Păpăuți 17.00 Mateuți  
2 Steaua Rezina   Avangard Pripiceni 17.00 Pripiceni  
3 Scînteia Țahnăuți   Fachel Cinișeuți 17.00 Țahnăuți  
4 Nistru Lalova   Dinamo Cuizăuca 17.00 Lalova  
5 Fulger Solonceni   Scut Saharna 11.00 Solonceni  
6 Tezaur Minceni   Furtuhna Echimăuți 11.00 Minceni  
7 Atletic Pereni   Patria Ignăței 11.00 Pereni  

 

 

 

 

 

Turul II- 13 mai 2018, duminică

 

Nr. Echipa gazdă Scorul Echipa oaspete Ora Terenul Arbitru
1 Dinamo Cuizăuca   Steaua Rezina 17.00 Cuizăuca  
2 Avangard Pripiceni   Scînteia Țahnăuți 17.00 Pripiceni  
3 Fachel Cinișeuți   Dacia Mateuți 17.00 Cinișeuți  
4 Sporting Păpăuți   Nistru Lalova 17.00 Păpăuți  
5 Patria Ignăței   Tezaur Minceni 11.00 Ignăței  
6 Furtuna Echimăuți   Fulger Solonceni 11.00 Echimăuți  
7 Scut Saharna   Atletic Pereni 11.00 Saharna  

 

 

 

 

 

 

Turul III- 20 mai 2018, duminică

 

Nr. Echipa gazdă Scorul Echipa oaspete Ora Terenul Arbitru
1 Steaua Rezina   Scînteia Țahnăuți 17.00 Pripiceni  
2 Dinamo Cuizăuca   Sporting Păpăuți 17.00 Cuizăuca  
3 Dacia Mateuți   Avangard Pripiceni 17.00 Mateuți  
4 Nistru Lalova   Fachel Cinișeuți 17.00 Lalova  
5 Tezaur Minceni   Atletic Pereni 11.00 Minceni  
6 Fulger Solonceni   Patria Ignăței 11.00 Solonceni  
7 Furtuna Echimăuți   Scut Saharna 11.00 Echimăuți  

 

 

 

Turul IV- 27 mai 2018, duminică

 

Nr. Echipa gazdă Scorul Echipa oaspete Ora Terenul Arbitru
1 Scînteia Țahnăuți   Dacia Mateuți 17.00 Țahnăuți  
2 Avangard Pripiceni   Nistru Lalova 17.00 Pripiceni  
3 Sporting Păpăuți   Steaua Rezina 17.00 Păpăuți  
4 Fachel Cinișeuți   Dinamo Cuizăuca 17.00 Cinișeuți  
5 Patria Ignăței   Furtuna Echimăuți 11.00 Ignăței  
6 Scut Saharna   Tezaur Minceni 11.00 Saharna  
7 Atletic Pereni   Fulger Solonceni 11.00 Pereni  

 

 

Turul  V- 3 iunie 2018, duminică

 

Nr. Echipa gazdă Scorul Echipa oaspete Ora Terenul Arbitru
1 Steaua Rezina   Nistru Lalova 17.00 Pripiceni  
2 Scînteia Țahnăuți   Sporting Păpăuți 17.00 Țahnăuți  
3 Dinamo Cuizăuca   Dacia Mateuți 17.00 Cuizăuca  
4 Fachel Cinișeuți   Avangard Pripiceni 17.00 Cinișeuți  
5 Scut Saharna   Patria Ignăței 11.00 Saharna  
6 Tezaur Minceni   Fulger Solonceni 11.00 Minceni  
7 Furtuna Echimăuți   Atletic Pereni 11.00 Echimăuți  

 

 

 

 

 

Turul VI- 10 iunie 2018, duminică

 

Nr. Echipa gazdă Scorul Echipa oaspete Ora Terenul Arbitru
1 Avangard Pripiceni   Dinamo Cuizăuca 17.00 Pripiceni  
2 Nistru Lalova   Scînteia Țahnăuți 17.00 Lalova  
3 Dacia Mateuți   Steaua Rezina 17.00 Mateuți  
4 Sporting Păpăuți   Fachel Cinișeuți 17.00 Păpăuți  
5 Scut Saharna   Fulger Solonceni 11.00 Saharna  
6 Furtuna Echimăuți   Tezaur Minceni 11.00 Echmăuți  
7 Patria Ignăței   Atletic Pereni 11.00 Ignăței  

 

 

Turul  VII – 17 iunie 2018, duminică

 

Nr. Echipa gazdă Scorul Echipa oaspete Ora Terenul Arbitru
1 Scînteia Țahnăuți   Dinamo Cuizăuca 17.00 Țahnăuți  
2 Sporting Păpăuți   Avangard Pripiceni 17.00 Păpăuți  
3 Dacia Mateuți   Nistru Lalova 17.00 Mateuți  
4 Steaua Rezina   Fachel Cinișeuți 17.00 Pripiceni  
5 Tezaur Minceni   Patria Ignăței 11.00 Minceni  
6 Fulger Solonceni   Furtuna Echimăuți 11.00 Solonceni  
7 Atletic Pereni   Scut Saharna 11.00 Pereni  

 

 

 

 

Turul VIII – 24 iunie 2018, duminică

 

Nr. Echipa gazdă Scorul Echipa oaspete Ora Terenul Arbitru
1 Sporting Păpăuți   Dacia Mateuți 17.00 Păpăuți  
2 Avangard Pripiceni   Steaua Rezina 17.00 Pripiceni  
3 Fachel Cinișeuți   Scînteia Țahnăuți 17.00 Cinișeuți  
4 Dinamo Cuizăuca   Nistru Lalova 17.00 Cuizăuca  
5 Atletic Pereni   Tezaur Minceni 11.00 Pereni  
6 Patria Ignăței   Fulger Solonceni 11.00 Ignăței  
7 Scut Saharna   Furtuna Echimăuți 11.00 Saharna  

 

 

 

 

 

Turul IX- 1 iulie 2018, duminică

 

Nr. Echipa gazdă Scorul Echipa oaspete Ora Terenul Arbitru
1 Steaua Rezina   Dinamo Cuizăuca 17.00 Pripiceni  
2 Scînteia Țahnăuți   Avangard Pripiceni 17.00 Țahnăuți  
3 Dacia Mateuți   Fachel Cinișeuți 17.00 Mateuți  
4 Nistru Lalova   Sporting Păpăuți 17.00 Lalova  
5 Furtuna Echimăuți   Patria Ignăței 11.00 Echimăuți  
6 Tezaur Minceni   Scut Saharna 11.00 Minceni  
7 Fulger Solonceni   Atletic Pereni 11.00 Solonceni  

 

 

 

Turul X- 8 iulie 2018, duminică

 

Nr. Echipa gazdă Scorul Echipa oaspete Ora Terenul Arbitru
1 Scînteia Țahnăuți   Steaua Rezina 17.00 Țahnăuți  
2 Sporting Păpăuți   Dinamo Cuizăuca 17.00 Păpăuți  
3 Avangard Pripiceni   Dacia Mateuți 17.00 Pripiceni  
4 Fachel Cinișeuți   Nistru Lalova 17.00 Cinișeuți  
5 Patria Ignăței   Scut Saharna 11.00 Ignăței  
6 Fulger Solonceni   Tezaur Minceni 11.00 Solonceni  
7 Atletic Pereni   Furtuna Echimăuți 11.00 Pereni  

 

 

 

 

 

 

 

 

Turul XI- 15 iulie 2018, duminică

 

Nr. Echipa gazdă Scorul Echipa oaspete Ora Terenul Arbitru
1 Dacia Mateuți   Scînteia Țahnăuți 17.00 Mateuți  
2 Nistru Lalova   Avangard Pripiceni 17.00 Lalova  
3 Steaua Rezina   Sporting Păpăuți 17.00 Pripiceni  
4 Dinamo Cuizăuca   Fachel Cinișeuți 17.00 Cuizăuca  
  1 B   6 B 11.00

 

   
  2 B   5 B 11.00    
  3 B   4 B 11.00    

 

 

 

 

Turul XII- 22 iulie 2018, duminică

 

Nr. Echipa gazdă Scorul Echipa oaspete Ora Terenul Arbitru
1 Nistru Lalova   Steaua Rezina 17.00 Lalova  
2 Sporting Păpăuți   Scînteia Țahnăuți 17.00 Păpăuți  
3 Dacia Mateuți   Dinamo Cuizăuca 17.00 Mateuți  
4 Avangard Pripiceni   Fachel Cinișeuți 17.00 Pripiceni  
  6 B   2 B 11.00    
  5 B   3 B 11.00    
  4 B   1 B 11.00

 

   

 

 

 

 

 

 

Turul XIII- 29 iulie 2018, duminică

 

Nr. Echipa gazdă Scorul Echipa oaspete Ora Terenul Arbitru
1 Dinamo Cuizăuca   Avangard Pripiceni 17.00 Cuizăuca  
2 Scînteia Țahnăuți   Nistru Lalova 17.00 Țahnăuți  
3 Steaua Rezina   Dacia Mateuți 17.00 Pripiceni  
4 Fachel Cinișeuți   Sporting Păpăuți 17.00 Cinișeuți  
  1 B   2 B 11.00    
  3 B   6 B 11.00    
  4 B   5 B 11.00    

 

 

 

 

 

 

 

 

Turul XIV- 5 august 2018, duminică

 

Nr. Echipa gazdă Scorul Echipa oaspete Ora Terenul Arbitru
1 Dinamo Cuizăuca   Scînteia Țahnăuți 17.00 Cuizăuca  
2 Avangard Pripiceni   Sporting Păpăuți 17.00 Pripiceni  
3 Nistru Lalova   Dacia Mateuți 17.00 Lalova  
4 Fachel Cinișeuți   Steaua Rezina 17.00 Cinișeuți  
  1 B   5 B 11.00    
  6 B   4 B 11.00    
  2 B   3 B 11.00    

 

 

 

 

 

 

 

12 august 2018

 

Nr. Echipa gazdă Scorul Echipa oaspete Ora Terenul Arbitru
  3 B   1 B 11.00    
  4 B    2 B 11.00    
  5 B    6 B 11.00    

 

 

4A              –                  1 A             17.00

3A              –                  2 A             17.00

 

19 august 2018

1A              –                  4 A             17.00

2 A             –                  3 A             17.00

2 B             –                  7 B             17.00  TEREN neutru

 

 

 

 

26 august 2018

 

 

Finala mică                                                                  13.00

 

 

Finala mare                                                       16.00