Orarul băieților U-12 la Republică

 

 

Orarul  la Republică

Băieți U-12 (antrenori Mîrzenco D., Bobeico N.)

 

 

PROGRAM

RESPECT LIGA NORD U-12

Baieți a.n.2006-2007

Ediția 2017-2018

Etapa 1.

Data Locul Echipei Organizatori
10.09.2017 Brătuşeni FC Brătuşeni, ŞS Briceni, ŞS Donduşeni, ȘS Edineţ, ŞS Ocniţa S. Savca
10.09.2017 Rîşcani ŞS Rîşcani, Ștefan cel Mare, ŞS Glodeni, ŞS Soroca Iu. Istratii
10.09.2017 Bălți, ȘSSF ȘS Drochia, ȘSSF Bălți, ŞS Făleşti, Academia Viitorul Vl. Donosian
10.09.2017 Râbnița Narubai Râbnița, FC Rezina, ȘS Camenca, Intersport-Ursa Mare S. Gafina
10.09.2017 Bălți, Pișcevic Atletico-Spicul Bălți, Zaria Bălți, ŞS Sângerei, ŞS Floreşti Iu. Cernîh

Etapa 2.

Data Locul Echipei Organizatori
17.09.2017 Briceni ŞS Briceni, ŞS Ocniţa, ȘS Edineţ, Ștefan cel Mare V. Goncear
17.09.2017 Corbu,

r. Dondușeni

ŞS Donduşeni, FC Brătuşeni, ŞS Rîşcani, ȘS Drochia A. Corduleanu
17.09.2017 Pripiceni-Răzeși, r.Rezina FC Rezina, Academia Viitorul, Narubai Râbnița,

ȘS Camenca, ŞS Sângerei

V. Gobjila
17.09.2017 Glodeni ȘSSF Bălți, ŞS Făleşti, ŞS Glodeni, Zaria Bălți I. Tudos
17.09.2017 Florești ŞS Floreşti, ŞS Soroca, Intersport-Ursa Mare, Atletico-Spicul Bălți A. Grossu

Etapa 3.

Data Locul Echipei Organizatori
24.09.2017 Edineț ȘS Edineţ, ŞS Donduşeni, ŞS Ocniţa, ŞS Râşcani A. Colenco
24.09.2017 Brătuşeni FC Brătuşeni ŞS Briceni, Ștefan cel Mare, ŞS Glodeni S. Savca
24.09.2017 Bălți, Pișcevic Atletico-Spicul Bălți, ŞS Floreşti, ŞS Făleşti,

Academia Viitorul, ȘSSF Bălți

Iu. Cernîh
24.09.2017 Drochia ȘS Drochia, ŞS Soroca, ŞS Sângerei, Zaria Bălți V. Cuzub
24.09.2017 Sănătăuca Intersport-Ursa Mare, FC Rezina, Narubai Râbnița, ȘS Camenca S. Amarfii

 

Etapa 4.

Data Locul Echipei Organizatori
08.10.2017 Briceni ŞS Ocniţa, ŞS Briceni, ŞS Donduşeni, FC Brătuşeni V.Goncear
08.10.2017 Râşcani ŞS Râşcani, ȘS Edineţ, Ștefan cel Mare, ŞS Glodeni, Zaria Bălți I. Istratii
08.10.2017 Soroca ŞS Soroca, ȘS Drochia, ŞS Floreşti, Intersport-Ursa Mare, P. Bacinin
08.10.2017 Camenca ȘS Camenca, FC Rezina, Academia Viitorul, Narubai Râbnița N. Buruian
08.10.2017 Sângerei ŞS Sângerei, ŞS Făleşti, ȘSSF Bălți, Atletico-Spicul Bălți Ch. Șușu

Etapa 5.

Data Locul Echipei Organizatori
15.10.2017 Cernoleuca,

r. Dondușeni

Ștefan cel Mare, ŞS Ocniţa, ŞS Donduşeni, ȘS Drochia G. Arhireu
15.10.2017 Edineţ ȘS Edineţ, FC Brătuşeni, ŞS Rîşcani, ŞS Briceni A.    Colenco
15.10.2017 Rezina FC Rezina, Narubai Râbnița, Intersport-Ursa Mare, ȘS Camenca V. Gobjila
15.10.2017 Fălești ŞS Făleşti, ŞS Glodeni, ŞS Sângerei, Zaria Bălți I. Maciura
15.10.2017 Țepordei,

r. Florești

Academia Viitorul, ŞS Floreşti, ŞS Soroca, ȘSSF Bălți,

Atletico-Spicul Bălți

G. Țepordei

Etapa 6.

Data Locul Echipei Organizatori
22.10.2017 Corbu ŞS Donduşeni, Ștefan cel Mare, ŞS Ocniţa, ŞS Briceni, ȘS Edineţ A. Corduleanu
22.10.2017 Drochia ȘS Drochia, ŞS Râşcani, Atletico-Spicul Bălți, FC Brătuşeni V. Cuzub
22.10.2017 Sănătăuca Intersport-Ursa Mare, ŞS Soroca, FC Rezina, Narubai Râbnița S. Amarfii
22.10.2017 Florești ŞS Floreşti, ȘS Camenca, Academia Viitorul, ȘSSF Bălți A.    Grossu
22.10.2017 Glodeni ŞS Glodeni, ŞS Sângerei, ŞS Făleşti, Zaria Bălți A. Paciurca

 

Începutul – 10.00